Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dołożenie głośników na tył

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dołożenie głośników na tył

    m4riusz, ok czyli wychodzi na zajebisty zbieg okoliczności... i faktycznie może jest tak, że fotograf obsługuje kilka komisów...
    ale jakoś dalej mi nie podchodzi identyczność każdego samochodu, że jest dopracowany/dopicowany w każdym szczególe.

  • #2
    dołożenie głośników na tył

    Dziś pierwsza niemiła wizyta w serwisie skoda okta po fc.
    Zlecenie dołożenie głośników na tył. Zapomnieli dołożyć jako opcja przy zakupie.
    Czas operacji 5 godzin. Radio swing, funkcja fadder nie działa, głośniki grają bardzo cicho. Nikt nie wie co robić aby to zadziałało. Po krótkiej jeździe albo nie wiem co, funkcja pokazuje się i okazuje się że zamontowali 2 głośniki zamiast 4. Gra to tragicznie. Przyszli z komputerem podłączyli wykazał błąd radia, próba przeprogramowania nie powiodła się. Poszli do innej skody sczytali z niej kody i wbili z palca. Normalnie profesjonalizm. Jutro dzwonię z ryjem do gościa za te 2 głośniki. Normalnie ręce załamać.
    Serwis Plichta
    http://emmu.pl
    ----------------------------------------------------------
    W końcu robi się to, co się lubi.

    Komentarz


    • #3
      hej. Tak czytam i czytam z zaciekawieniem co napisales bo sam dokladalem w salonie glosniki na tyl,rowniez 4 i powiem ci ze jestem zadowolony ,wszystko zrobione pieknie ladnie,funcja fadder dziala bezblednie,pozwala naocznie odczuc jaka jest roznica jesli gra sam przod i jesli przod z tylem wspolgraja.... Za chabety ich i niech poprawiaja to co spieprzyli,zreszta masz na to paragon lub rachunek i smialo mozesz ta usluge reklamowac,tyle tylko ze to niepotzrebny tylko zgrzyt i problem

      Komentarz


      • #4
        Pytanie jakiej marki dokładają głosniki. Ciekawi mnie to czy nie dołożyli badziewia. za 30 zł.
        http://emmu.pl
        ----------------------------------------------------------
        W końcu robi się to, co się lubi.

        Komentarz


        • #5
          Skoro montowane w ASO to pewnie takie jak w każdej Octavii, więc nie spodziewałbym się rewelacji...
          Mój "Batmobil"

          Komentarz


          • #6
            to ze montowane w ASO nie znaczy ze musza byc zaraz slabe,mi np proponowano 3 rodzaje glosnikow z roznych polek cenowych,wiec chyba jest kwestia wyboru dokonywanego przez klienta

            Komentarz


            • #7
              Wczoraj sprawdziłem co mi dołożyli. badziewie za 30 zeta. W ramach rekompensaty sprowadzą cos z wyższej półki, oczywiście fabrycznej wyższej półki już się boję.
              A propo jak mi podpinali komputer to zauważyłem ze wywaliło kilka błędów nie pamietam jakich. Elektryk to zignorował. stwierdził że to pozostałości jak się alarm zakładało. Czy coś. Czy to możliwe że wpisy zostały w kompie czy poprosić o sprawdzenie.
              http://emmu.pl
              ----------------------------------------------------------
              W końcu robi się to, co się lubi.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez mobil
                Pytanie jakiej marki dokładają głosniki. Ciekawi mnie to czy nie dołożyli badziewia. za 30 zł.
                Jeśli założyli Ci fabryczne, to raczej na nic więcej bym nie liczył...

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez fernando

                  Jeśli założyli Ci fabryczne, to raczej na nic więcej bym nie liczył...
                  jak wcześniej pisałem żadne fabryczne. Grają beznadziejnie.
                  http://emmu.pl
                  ----------------------------------------------------------
                  W końcu robi się to, co się lubi.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez mobil

                    Jeśli założyli Ci fabryczne, to raczej na nic więcej bym nie liczył...

                    jak wcześniej pisałem żadne fabryczne
                    To ciężko tak wróżyć, jak nie podałeś więcej szczegółów...

                    Zamieszczone przez mobil
                    Grają beznadziejnie.
                    Pocieszenie jest takie, że pewnie nie gorzej niż fabryczne :wink:

                    Komentarz


                    • #11
                      poczeka z tydzień zobaczę i napiszę.
                      http://emmu.pl
                      ----------------------------------------------------------
                      W końcu robi się to, co się lubi.

                      Komentarz


                      • #12
                        No właśnie może ustalmy jakie to są fabryczne? Czy ktoś sprawdzał ewentualnie wymieniał na lepsze i wie co to za głośniki?
                        Mój "Batmobil"

                        Komentarz


                        • #13
                          Witam Panowie

                          PODPINAM się pod temat bo .....

                          Szukałem ale NIE znalazłem (niestety) tematu w którym było by opisane

                          - Jak zdemontować tapicerkę z Tylnych drzwi do których mam zamiar się dobrać w celu "sprawdzenia" co tam można wsadzić jako głośniki ...

                          widzieliście TAKI TEMAT ??

                          Pozdrawiam
                          Nigdy nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a potem pobije ... Rutyną ...

                          Komentarz


                          • #14
                            Witam. W OII FL w tylnych drzwiach podobno brak okablowania do głośników. (Pytałem w salonie, ale na 100% elektryk nie był pewny.) W SWING-u funkcji FADER brak (puste miejsce)
                            Zdejmował ktoś tapicerkę ??
                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=41445

                            Komentarz


                            • #15
                              Ile płaciliście za dołożenie głośników na tył w Waszych ASO?
                              *************

                              Tłumaczenia, kursy językowe i korepetycje j. angielski.

                              Rabat dla OCP

                              www.primusal.pl

                              [email protected]

                              *************

                              Komentarz


                              • #16
                                nie wiem ile u Was ale w naszym serwisie biora 250 zł
                                a jesli chodzi o serwis PLICHTY to zapraszam do wejherowa (tam pracuje )
                                mamy mega speca od audio

                                głośniki w tylnych dzwiach sa od wersji elegance
                                reszta musi ciągną kable i montować głośniki - my montujemy HERZa
                                moja czarna SKODA OCTAVIA II 1.9 TDI
                                sprzedaje na allegro - zapraszam ops:

                                Komentarz


                                • #17
                                  Szkoda, że to nie bliżej mnie... (Olkusz)
                                  *************

                                  Tłumaczenia, kursy językowe i korepetycje j. angielski.

                                  Rabat dla OCP

                                  www.primusal.pl

                                  [email protected]

                                  *************

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Ja się również podepnę bo temat ciekawy i wiele osób pewnie z niego skorzysta.
                                    Ja doszedłem do tego że znalazłem w tylnych drzwiach 5 wkrętów (1 pod zaślepką małego głośniczka przy klamce, są tam zaczepy wystarczy lekko podważyć i osłona schodzi; i 4 wkręty pod osłoną rączki, trzeba ściągnąć górny plastik podważając od dolnej strony).
                                    Dalej utknąłem bo jest zimno i boję się połamać zaczepy.

                                    Co do FADER to wyczytałem na forum że trzeba aktywować tą funkcję VAGiem.

                                    Ma ktoś pomysł co dalej z tymi drzwiami?

                                    Aha co do radia to jeszcze nie wyciągałem, ale też wyczytałem że trzeba zdjąć ramkę i potem odkręcić radio.

                                    W miarę możliwości wrzucę foto, tylko niech się trochę ociepli.

                                    Octavia II FL 2009 1,4TSI

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      tylne drzwi trzymają się na 3 śrubkach (1 pod zaślepką małego głośniczka przy klamce, są tam zaczepy wystarczy lekko podważyć i osłona schodzi; i 2 wkręty pod osłoną rączki, trzeba ściągnąć górny plastik podważając od dolnej strony).dwa wkręty pod osłoną tylko je trzymają trzeba odkręcić tylko te na imbus reszta tapicerki trzyma się na zatrzaskach trzeba uważać przy ściąganiu bo zatrzaski lubią się urywać funkcja fader aktywowała się sama jak odpiąłem radio od zasilania na 10 min. Aby wyciągnąć radio trzeba zdjąć ramke nawiewów potem ramke radia i odkręcić 4 śrubki na torx i radio wychodzi bez problemu. przy montażu trzeba też dokupić 4 piny do kostki żeby wpiąć się w instalacje w radiu , redukcje do głośników 2 szt w razie problemów pisać jak będe potrafił to pomogę u siebie sam wszystko montowałem czas około 3h
                                      michał

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        marc!n => jaki model HERTZa montujecie ?? Ja chce u siebie zmienić przód na HERTZa lub INFINITY
                                        Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie. . .

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          A u was w Wejherowie samochód był na lakierni. taki syf mi zostawiliście w samochodzie że szkoda gadać. W tapicerce pył ze szlifowania, ciezko go usunąć, na dodatek w środku snieg roztopiony, tapicerka mokra. mam was poprostu dość. nawet niechcę do was jechać reklamować. Radze omijać z daleka. Aha w kwestii glośników, dołożyli w Gdańsku tylko gwizdki bo wcześniej podobno zamontowali tylko na dole ori glośniki. Jakby od razu nie mogli. Nie powiem na temat samochodu zastepczęgo bo oddzielna bajka. w normalnym kraju. Za taki samochód zastępczy za narażenie życia i zdrowia idzie się z torbami.
                                          http://emmu.pl
                                          ----------------------------------------------------------
                                          W końcu robi się to, co się lubi.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez michal5312
                                            tylne drzwi trzymają się na 3 śrubkach (1 pod zaślepką małego głośniczka przy klamce, są tam zaczepy wystarczy lekko podważyć i osłona schodzi; i 2 wkręty pod osłoną rączki, trzeba ściągnąć górny plastik podważając od dolnej strony).dwa wkręty pod osłoną tylko je trzymają trzeba odkręcić tylko te na imbus reszta tapicerki trzyma się na zatrzaskach trzeba uważać przy ściąganiu bo zatrzaski lubią się urywać funkcja fader aktywowała się sama jak odpiąłem radio od zasilania na 10 min. Aby wyciągnąć radio trzeba zdjąć ramke nawiewów potem ramke radia i odkręcić 4 śrubki na torx i radio wychodzi bez problemu. przy montażu trzeba też dokupić 4 piny do kostki żeby wpiąć się w instalacje w radiu , redukcje do głośników 2 szt w razie problemów pisać jak będe potrafił to pomogę u siebie sam wszystko montowałem czas około 3h
                                            A kable idzie jakoś sensownie przeprowadzić? Ciężko te plastiki pościągać przy progach?

                                            Octavia II FL 2009 1,4TSI

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              to jest temat o głośnikach, a nie o lakierni...
                                              a co do tej dygresji - ja pracuje w serwisie, a nie tam gdzie lakierują.
                                              my tez czasem dostajemy od nich zafajdane auta
                                              naszczescie zmieniamy tam personel...

                                              a o rodzaj głośników sie dowiem bo nie codziennie mamy ta akcję wiec zwyczajnie nie pamiętam
                                              moja czarna SKODA OCTAVIA II 1.9 TDI
                                              sprzedaje na allegro - zapraszam ops:

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                A kable idzie jakoś sensownie przeprowadzić? Ciężko te plastiki pościągać przy progach?
                                                _________________
                                                progi są n a zatrzaskach bez problemu powinny zejść tylko ze spokojem kabel prowadzisz z drzwi w dół słupkiem nie ściągałem go CAłego tylko troszke odgiąłem i progiem z lewej strony odkręciłem półke pod kierownicą i kabel przy radiu a z prawej osłone pod schowkiem i kabel dałem obok wentylatora i juz jest przy radiu
                                                michał

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Wielkie dzięki za informacje.
                                                  Pozdrawiam.

                                                  Octavia II FL 2009 1,4TSI

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X